O nás


Dovoľujeme si Vám predstaviť našu spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním gastronomických služieb, predovšetkým formou závodného stravovania. Našou devízou je príprava zdravej a chutnej domácej stravy, za čím sa určite skrývajú naše tridsaťročné skúsenosti v tejto oblasti.

V našej kuchyni denne pripravujeme jeden druh polievky a 6 druhov čerstvých hlavných jedál. V jedálničku si každý deň nájdu zastúpenie mäsité, bezmäsité, vegetariánske, či múčne jedlá a hlavne v letnom období aj zeleninové a ovocnéšaláty.

Stravovanie zabezpečujeme čiastočne aj v priestoroch našej jedálne, ale predovšetkým sa špecializujeme na závodné stravovanie formou rozvozu teplých jedál pre zamestnancov firiem, organizácií, či úradov – a to priamo k Vám. Stravu dovážame – po dohode s Vami – vo varniciach, či v jednorázových zatavených termoobaloch.

Strava je dodávaná v súlade s platnými hygienickými normami a je určená na priamu spotrebu.

Akceptujeme všetky druhy stravných lístkov (gastrolístkov). V prípade závodného stravovania je možné využívať naše vlastné stravné lístky, ktorých Vami odobraný počet bude po dodaní služby Vašej spoločnosti následne vyfakturovaný.